Przenośniki taśmowe i rolkowe

W naszej firmie staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy im bardzo szeroki wybór różnorodnych urządzeń, a także akcesoriów, które sprawdzają się w każdym zakładzie stolarskim. Uzupełnieniem naszej bogatej oferty są przenośniki taśmowe i rolkowe, które umożliwiają szybkie i skuteczne transportowanie poszczególnych produktów i części w konkretnych branżach przemysłowych. Jest to skuteczny i bezpieczny sposób na usprawnienie prac produkcyjnych.

Centrum obróbcze do drewna

Centrum obróbcze do drewna to doskonały wybór przede wszystkim w przypadku branży meblowej i stolarskiej. Jest to świetny sposób na zwiększenie wydajności produkcji przemysłowej. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi ubytkowa obróbka drewna litego, kompozytów czy elementów drewnopodobnych. Oferowany przez nas nowoczesny sprzęt pozwala na zachowanie ciągłości wytwarzania, bez konieczności angażowania kolejnych rąk do pracy.

Co ważne, oferowane przez nas centrum obróbcze sprawdza się przy pracy z elementami o różnej wielkości. Sprzęt bez trudu upora się z obróbką komponentów o niestandardowych rozmiarach. Za to zagwarantuje wysoką precyzję obróbki. Ponadto do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, a więc zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia ewentualnego, dodatkowego wyposażenia maszyny.

Przenośniki rolkowe i taśmowe – przeznaczenie urządzenia:

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE oraz ROLKOWE (samotoki i napędzane) doskonale nadają się do współpracy w ciągach transportowych (wprowadzające, odbierające detale, buforowe, itp) we wszystkich branżach przemysłu – głównie drzewnym, magazynowym, motoryzacyjnym. Oferujemy wiele rozwiązań konstrukcyjnych zaprojektowanych – wykonanych wg indywidualnych potrzeb Klienta, zależnych od przeznaczenia, masy i rodzaju transportowanego elementu.

 

PRZENOŚNIK TAŚMOWY

 

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE
PRZENOŚNIKI TAŚMOWE 02
PRZENOŚNIKI TAŚMOWE 03

 

PRZENOŚNIK ROLKOWY

 

PRZENOŚNIK ROLKOWY