Przenośniki taśmowe i rolkowe

Specjalizujemy się w sprzedaży szerokiego wachlarza szlifierek do drewna, w tym szlifierek bębnowych czy szlifierek przelotowych. Jednak nasza oferta obejmuje też maszyny ułatwiające transport części w różnych branżach przemysłowych.

Centrum obróbcze do drewna

Centrum obróbcze do drewna znajdzie zastosowanie głównie w branży meblowej oraz stolarskiej, choć może zostać wykorzystane w każdym zakładzie produkcyjnym, gdzie dochodzi do ubytkowej obróbki kompozytów, drewna litego, płyt drewnopodobnych i innych podobnych materiałów. Szacuje się, że funkcjonalne centrum obróbcze do drewna jest w stanie skutecznie zwiększyć wydajność produkcji przemysłowej. Takie maszyny znacznie odciążają człowieka – nowoczesny sprzęt gwarantuje precyzyjną ciągłość wytwarzania.

Innowacyjne centrum obróbcze do drewna jest idealne do przetwarzania elementów o różnych gabarytach. Ogromna funkcjonalność maszyny sprawia, że komponenty nawet o niestandardowych rozmiarach mogą zostać obrobione z wielką dokładnością. Stół roboczy można dopasować do potrzeb produkcyjnych i pracowniczych. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia centrum obróbczego do drewna, aby jeszcze lepiej pozycjonować wszystkie przetwarzane elementy.

Przenośniki rolkowe i taśmowe – przeznaczenie urządzenia:

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE oraz ROLKOWE (samotoki i napędzane) doskonale nadają się do współpracy w ciągach transportowych (wprowadzające, odbierające detale, buforowe, itp) we wszystkich branżach przemysłu – głównie drzewnym, magazynowym, motoryzacyjnym. Oferujemy wiele rozwiązań konstrukcyjnych zaprojektowanych – wykonanych wg indywidualnych potrzeb Klienta, zależnych od przeznaczenia, masy i rodzaju transportowanego elementu.

 

PRZENOŚNIK TAŚMOWY

 

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE
PRZENOŚNIKI TAŚMOWE 02
PRZENOŚNIKI TAŚMOWE 03

 

PRZENOŚNIK ROLKOWY

 

PRZENOŚNIK ROLKOWY