Okleiniarka ręczna

Okleiniarka ręczna to absolutnie niezastąpione narzędzie w każdym zakładzie stolarskim. Oferowane przez nas maszyny są niezwykle wygodne w użyciu, dzięki czemu z ich obsługą poradzi sobie każdy pracownik. Co ważne, jest to sprzęt, który z powodzeniem może być wykorzystywany przy produkcji zarówno elementów prostych, jak i okrągłych, czy tych, które charakteryzują się nieregularnym kształtem.

Nasze okleiniarki ręczne to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich wymagających osób, którym zależy na maksimum precyzji podczas realizowanych projektów. Ponadto umożliwiają one niezwykle szybką realizację i znacznie usprawniają cały proces produkcyjny.

Okleiniarki do drewna z trwałą konstrukcją

Oferowane przez nas okleiniarki do drewna charakteryzują się bardzo trwałą konstrukcją. Są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia, ponieważ wykonaliśmy je z materiałów najwyższej jakości. Dużym atutem naszych sprzętów jest również to, że zostały one wyposażone w funkcjonalne mechanizmy, a także długi kabel zasilający, który pozwala na zachowanie swobody ruchów podczas prac.
Nasi klienci mogą także kupić okleiniarki dedykowane do oklejania krawędzi płyt meblowych. One również mogą się przydać w zakładach stolarskich. Co ważne, nasze maszyny pozwalają na pracę zarówno z drewnem, jak i materiałami drewnopochodnymi.