Narzędzia szlifierskie

Nasza oferta jest nieustannie poszerzana, ponieważ zależy nam na tym, żeby spełnić potrzeby jak najszerszego grona klientów. Produkujemy wysokiej jakości narzędzia szlifierskie, które sprawdzą się w każdym zakładzie stolarskim, ale również w garażu majsterkowicza. Nasze produkty charakteryzują się dużą odpornością oraz trwałością, dzięki czemu służą naszym klientom przez długie lata. Co ważne, są wykonywane z precyzją, a więc spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi stolarzy.

Posiadamy spore doświadczenie, a na przestrzeni lat udało się nam dojść do perfekcji, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie można znaleźć szlifierki bębnowe, ręczne szlifierki, przelotowe, a także szlifierki wrzecionowa oraz wiele innych produktów.

Narzędzie do szlifowania drewna

Oferowane przez nas narzędzia do szlifowania drewna są dopracowane pod każdym, nawet najmniejszym szczegółem. Sprawdzają się podczas obróbki różnorodnych elementów drewnianych, a także drewnopochodnych. To oznacza, że w większości można ich używać do drewna płaskiego, profilowanego, wypukłego czy krzywoliniowego. Z naszych narzędzi chętnie korzystają producenci mebli, takich jak krzesła, stoły czy łóżka, ale także zabawek dla dzieci.

Świadczymy również usługi doradcze, a więc zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także pomożemy z wyborem odpowiednich narzędzi.

Narzędzia szlifierskie – nasza oferta:

BĘBEN SZLIFIERSKI BS

Bęben szlifierski BS służy do szlifowania elementów drewnianych oraz drewnopochodnych, zarówno płaskich, profilowych, jak i wypukłych czy krzywoliniowych. Maszyna świetnie sprawdzi się również jako szlifierka wstępnie już polakierowanych elementów. Urządzenie znajduje zastosowanie w produkcji krzeseł, taboretów, łóżek oraz wielu innych mebli, a także zabawek czy galanterii wszelkiego rodzaju.

Zalety bębna szlifierskiego

Nasze szlifierki wyposażone są w materiał ścierny oraz wymienialne szczotki, dzięki czemu:

• pozwijane, długie odcinki materiału ściernego pozwalają na oszczędną pracę i wykorzystanie płótna ściernego w 100%,
• w każdym momencie materiał ścierny można wymienić na ziarno o granulacji potrzebnej do wykonywanej operacji
• koszty eksploatacji są bardzo niskie, jedna godzina czyszczenia naszym bębnem szlifierskim rekompensuje od 5 do 10 godzin pracy metodą tradycyjną (ręczną).

Pneumatyczne bębny szlifierskie PBS

Pneumatyczne bębny szlifierskie PBSPrzeznaczenie urządzenia:
PNEUMATYCZNY BĘBEN SZLIFIERSKI PBS to niezwykle ergonomiczne, lekkie urządzenie do wygładzania powierzchni. świetnie sprawdza się zarówno przy szlifowaniu elementów drewnianych oraz drewnopochodnych, jak i przy obróbce metalu, tworzyw sztucznych, skóry, gumy, akrylu itp. Najczęściej jest on jednak stosowany do obróbki pośredniej i wykończeniowej elementów płaskich, krzywoliniowych i w operacji załamywania krawędzi. Przez regulację ciśnienia w bębnie, można dopasować materiał ścierny do kształtu szlifowanej powierzchni. Pasy płócienne wymienia się łatwo, szybko i sprawnie. Po upuszczeniu powietrza z bębna przez wentyl z boku głowicy, pozbywamy się zużytego materiału ściernego. Po zamontowaniu płótna o odpowiedniej granulacji pompujemy powietrze tak aby umocować nowy pas ścierny. Ten bęben szlifierski znajduje zastosowanie głównie przy produkcji: krzeseł, taboretów, stołów, narożników, łóżek, wypoczynków, zabawek, mebli giętych, szatoz i wszelkiego rodzaju galanterii.

 Średnica bębna PBSŚrednica otworuDługość osadzeniaDługość całkowitaSzerokość pasa ściernegoRozwinięcie pasa ściernego
LPDdLL1L2L2xl
(mm)(mm)(mm)(mm)(mm)(mm)
1ø 5020202202175175×160
2ø 6030202202175175×191
3ø 8030225225210210×254
4ø 10030225225210210×317
5ø 12030225225210210×380
6ø 15030229232210210×474
7ø 20030229235210210×632
8ø 25030229237210210×790
Wielkości inne według uzgodnień.

bęben pneumatyczny

Postarzanie drewna – głowice szczotkowe

Posiadamy w sprzedaży głowice szczotkowe do postarzania, nadawania struktury w drewnie.
W naszej ofercie posiadamy:
• głowice stalowe z drutu karbowanego lub zaplatanego (czarne lub mosiądzowane)
• głowice z tworzywa sztucznego ( tynex, abralon) z różną granulacją ziarna.

Stal pleciona mosiądzowana
Tworzywo TYNEX/ABRALON
Tworzywo TYNEX
Tworzywo ABRALON

Tworzywo TYNEX/ABRALON

Lekkie głowice szczotkowe

Przeznaczenie urządzenia:
LEKKIE GŁOWICE SZCZOTKOWE z systemem wymiennych szczotek ściernych znalazły zastosowanie w maszynach do produkcji krzeseł, taboretów, stołów, narożników, łóżek, wypoczynków, zabawek, okien, drzwi, mebli giętych, wszelkiego rodzaju galanterii, itp. W zależności od zastosowanej technologii wykończenia powierzchni, listkowe szczotki ścierne wykonane są z włosia naturalnego lub sztucznego. Po zastosowaniu odpowiednio dobranego materiału ściernego, naciętego, o odpowiedniej granulacji płótna, uzyskują optymalna efektywną jakość powierzchni obrabianej.
Lekkie głowice szczotkowe

Ściernice szlifierskie

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju ściernice listkowe do szlifowania, polerowania w drewnie.
W naszej ofercie posiadamy:

Ściernica listowa na wrzeciono
Ściernica listowa na wrzeciono
Ściernica listowa z trzpieniem
Ściernica listowa z trzpieniem

Ręczne szlifierki pneumatyczne

Przeznaczenie urządzenia:
RĘCZNE SZLIFIERKI PNEUMATYCZNE przeznaczone są do szybkiego i efektywnego szlifowania elementów drewnianych i drewnopochodnych ułożonych w stosy. Odpowiednia kombinacja szczotek ściernych pozwala na uzyskanie doskonałej jakości powierzchni, zarówno na etapie szlifowania zasadniczego przed lakierowaniem, jak i szlifowania międzyoperacyjnego lakieru.

DANE TECHNICZNE:

ParametrJednostkaSzlifierki pneumatyczne
DwuręcznaJednoręczna
Obroty(obr./min.)800-1300100-1600
Kierunek obrotów prawyprawy / lewy
Moc(kW)0,550,23
Masa maszynki z głowicą(kg)2,71,2
Poziom hałasu(dB)8585
Zużycie powietrza(l/min.)750200
Średnica głowicy(mm)11580
Długość szczotek ściernych(mm)13060
Ilość szczotek na obwodzie(szt.)2414/18
Zalecane ciśnienie zasilania(bar)6,36,3
Dwuręczna szlifierka pneumatyczna:
Jednoręczna szlifierka pneumatyczna:
Jednoręczna szlifierka
Jednoręczna szlifierka pneumatyczna