Frezarka ręczna

Frezarka ręczna jest narzędziem, które umożliwia szybką i skuteczną obróbkę drewna poprzez skrawanie. Sprzęt umożliwia pracę z powierzchniami płaskimi, a także wycinanie rowków, profili czy gniazd. Ma zatem bardzo szerokie zastosowanie i jest wprost niezastąpiony w zakładach stolarskich. Kluczowe w tym wypadku jest jednak zastosowanie odpowiednich frezów. Ich wybór jest uzależniony od rodzaju prac, jakie są wykonywane.

Frezarki ręczne są również nazywane konwencjonalnymi. Pozwalają na zachowanie maksimum precyzji, kiedy są prowadzone ludzką ręką. Sprzęt, który znajduje się w naszej ofercie wyróżnia się łatwością użytkowania, dzięki czemu każda osoba poradzi sobie z jego obsługą.

Trwała i odporna frezarka

Nasze frezarki są przystosowane do obróbki różnego rodzaju drewna oraz wszelkiego rodzaju materiałów drewnopochodnych. To oznacza, że przy ich użyciu można z powodzeniem zajmować się obróbką płyt wiórowych czy MDF.

W naszej bogatej ofercie można również znaleźć frezy, które są niezbędne do właściwej pracy narzędzia. Jeżeli klient ma jakiekolwiek wątpliwości związane z doborem samego narzędzia, a także niezbędnych do niego akcesoriów, powinien skontaktować się z naszymi doradcami. Odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać właściwy osprzęt.