Producent maszyn do szlifowania drewna – kontakt z Prochera

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z współpracy z producentem maszyn stolarskich i narzędzi do specjalistycznej obróbki drewna, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy mieści się w Lubnowie, w województwie dolnośląskim.

Narzędzia szlifierskie – formularz kontaktowy

Poniżej zamieszczamy formularz kontaktowy – czekamy na Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas szlifierek przelotowych i krawędziowych, szczotkarek technicznych, frezarek ręcznych oraz szeregu innych produktów z naszego centrum obróbczego do drewna.

P.P.U.H. Dariusz Prochera
Lubnów 84, 57-220 Ziębice

Tel.: 74 819 90 76
Tel. kom.: 606 831 831

E-mail: dariuszprochera@interia.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Temat:

Treść wiadomości:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.prochera.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE DARIUSZ PROCHERA, Lubnów 84 57-223 Lubnów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem dariuszprochera@interia.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny